LLIURAMENT DE TROFEUS
El lliurament de trofeus es farà a l'hotel Flamingo, a l'Ampolla, el proper 24 de novembre a les 8:30 del vespre.
En el circuit de 10k, es lliuraran trofeus als tres primers de les categories absolut masculí i femení, als tres primers de les categories Sénior, Veterà1, Veterà2, Sub23 i Màster (amb un mínim de 3 curses fetes) i un record de participació a tots els corredors/res que hagin completat les 10 curses del circuit.
També es premiaran els 3 equips amb més puntuació (masculí i femení) i més participació.
En el circuit de 5k, es lliuraran trofeus als tres primers de les categories absolut masculí i femení i als tres primers de la categoria Sub23a (amb un mínim de 3 curses fetes) i un record de participació a tots els corredors/res que hagin completat les 6 curses del circuit. També es premiarà l'equip amb més puntuació (masculí i femení).
Els trofeus no són acumulatius i la preferència és per a les categories absolutes.


PODIS 5k (Provisional) i GUARDONATS (6 curses acabades) - (**COLOR ROIG)

PODIS 10k (Provisional) i GUARDONATS (10 curses acabades) - (**COLOR ROIG)



ABSOLUT MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 ORTÍN FONT, XAVIER 760
2 BALASTEGUI CONTRERAS, FRANCISCO 672
3 ALSO SELMA, MIQUEL 628
4 GARCIA LOPEZ, JUAN 627
5 COLOMINES CUADRAD, JAUME 562
6 TRESO MASCARELL, MARC 552


S23 MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 PONS TOMÀS, RAMON 575
2 RIERA I CAIRE, ALBERT 424
3 CID MARTI, JORDI 388


SÈNIOR MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 ALSO SELMA, MIQUEL 797
1 COLOMINES CUADRAD, JAUME 718
2 TRESO MASCARELL, MARC 682
3 GOMBAU MURRIA, ELISEU 561
4 GONZALEZ GILABERT, OCTAVI 531
5 AVINYO ARASA, PAU 522


VETERANS 1 MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 GARCIA LOPEZ, JUAN 853
2 VILAR ALCÁZAR, DAVID 680
3 PRINCEP CARDONA, JESUS 618
4 ALEMANY SEBASTIA , SAMUEL 578
5 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA 535
6 MARGALEF JORNET, PERE 523


VETERANS 2 MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 ORTÍN FONT, XAVIER 920
1 BALASTEGUI CONTRERAS, FRANCISCO 848
1 CHIMENO BIEL, RAMON JOSE 674
2 MONTERO PÈREZ, JOSEP MARIA 621
3 FIBLA REVERTER, HERMINI 604
4 FORTUÑO NAVARRO, JOSE LUIS 598


MÀSTER MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 CID ESPUNY, JOSEP LLUIS 696
2 RUIZ SERRANO, JUSTINO 683
3 SALES CENTELLES, LLUIS 646
4 MILLAN MASDEU, JOAN IGNASI 599
5 ALIAU PONS, JOAN JOSEP 446
6 GUTIERREZ, JOSE 367


ABSOLUT FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 BATISTE BELTRAN, GENI 718
2 PALLARES ALIAU, AIDA 643
3 VILLAR SALDAÑA, OLGA 640
4 REDO VIUDEZ, SUSANA 573
5 BATALLA DOMINGUEZ, SITA 554
6 PELLICER MARTINEZ, SANDRA 542


SUB-23 FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 ROCA BENAIGES, JÚLIA 321


SÈNIOR FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 VILLAR SALDAÑA, OLGA 788
1 PALLARES ALIAU, AIDA 784
1 PELLICER MARTINEZ, SANDRA 638
2 CABALLÉ FABRA, GEMMA 603
3 ALIAU CLUA, SANDRA 424
4 LARROSA MUNUERA, YOLANDA 352


VETERANS 1 FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 BATISTE BELTRAN, GENI 850
1 REDO VIUDEZ, SUSANA 728
2 CABALLÉ FABRA, RAQUEL 607
3 BONET MONTAGUT, MARIA JOSÉ 555
4 TURTÓS PALOMA, NÚRIA 514
5 MONSÓ LAMELAS, NOEMI 469


VETERANS 2 FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 BATALLA DOMINGUEZ, SITA 690
2 GONZALEZ SABATE, TRINI 482
3 NADELA LAPEIRA, SUSANA 449
4 GARCIA GALLARDO, MARCE 436
5 HERNANDEZ HERRERO, MARTA 253


MÀSTER FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 MELLOR, TRISH 460


FINALISTES amb 10 CURSES
ALSO SELMA, MIQUEL
BACAS CASTAÑEDA, SEBASTIA
BALAGUE BELTRAN, JOAQUIN
BELTRAN SUBIRATS, JOSEP MARIA
CABALLÉ FABRA, RAQUEL
CABRERA CABALLÉ, MARCOS
CAÑÍS SÁNCHEZ, DANIEL
CASTELLS FABRA, LLUIS
FIBLA REVERTER, HERMINI
FORTUÑO NAVARRO, JOSE LUIS
GALARZA SANCHEZ, ALEJANDRO
GARCIA LOPEZ, JUAN
GARCIA SUAREZ, JULIO CESAR
GOMBAU MURRIA, ELISEU
MARGALEF BORRELL, JOSEP
QUERALT ROIG, DANI
REVERTER BULLON, JOSE MIGUEL
SEDIKI AIT SILARBI, ABDELHAKIM


CLASSIFICACIÓ MASCULÍ
Pos Club AmpostaDeltebreL'AmpollaUlldeconaPerellóCamarlesL'AmetllaLa GaleraTortosaJesús Punts
1 ULTRA-RUNNERS TEAM 328309350241361327194348327347 3132
2 C.A. ASCO 289182242222320294228365362299 2803
3 UNIO RUNNERS SANTA BARBARA 273216244312155232293279309272 2585


CLASSIFICACIÓ FEMENÍ
Pos Club AmpostaDeltebreL'AmpollaUlldeconaPerellóCamarlesL'AmetllaLa GaleraTortosaJesús Punts
1 ULTRA-RUNNERS TEAM 5056406231321412273288148352 2537
2 C.A. ASCO 75128140322206338338294 1841
3 L'AMPOLLA RUNNERS 132321216197201117139186122197 1828


PARTICIPACIÓ
Pos Club AmpostaDeltebreL'AmpollaUlldeconaPerellóCamarlesL'AmetllaLa GaleraTortosaJesús Punts
1 C.A. ASCO 13468102111181815 124
2 ULTRA-RUNNERS TEAM 881281014613815 102
3 L'AMPOLLA RUNNERS 8101571078899 91




PODIS 5k (Provisional) i GUARDONATS (6 curses acabades) - (**COLOR ROIG)



ABSOLUT MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 SANAHUJA BARRANCO, JOSEP RAMON 635
2 VALENCIA, MANUEL 558
3 SANTILLANA HERNANDEZ, INIGO 518
4 FUMADO GISBERT, ORIOL 447
5 JIMÉNEZ MUR, PERE JOSEP 434
6 MUR BAGES, JOAN RAMON 415


S23 MASCULÍ
Pos Nom Punts
1 SANTILLANA HERNANDEZ, INIGO 553
1 FUMADO GISBERT, ORIOL 546
2 MARTI SANCHO, VICTOR 315
3 BAJADOR BATALLA, ALEIX 305
4 MAURI GALVE, ALBERT 279


ABSOLUT FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 GALVE CURTO, LUCI 508
2 SÁNCHEZ ESPINACH, LAURA 439
3 MARTI SOLÉ, RUTH 438
4 AGUILÀ CUBELLS, ANNA 384
5 RIBES MONTAÑA, AINA 382
6 PALLEJA FIGUERAS , LAURA 333


SUB-23 FEMENÍ
Pos Nom Punts
1 MARTI SOLÉ, RUTH 438
1 RIBES MONTAÑA, AINA 418


FINALISTES amb 6 CURSES
SANAHUJA BARRANCO, JOSEP RAMON


CLASSIFICACIÓ MASCULÍ
Pos Club DeltebreL'AmpollaPerellóCamarlesTortosaJesús Punts
1 ATLETISME TERRES DE L'EBRE 11521885115385227 1145
2 C.A. ASCO 6411955246291 775
3 TRAIL RUNNING CABRA FEIXET 9314022523479 771


CLASSIFICACIÓ FEMENÍ
Pos Club DeltebreL'AmpollaPerellóCamarlesTortosaJesús Punts
1 C.A. ASCO 65156330475457 1483
2 TRAIL RUNNING CABRA FEIXET 115115271141 642
3 ATLETISME TERRES DE L'EBRE 79218 297


PARTICIPACIÓ
Pos Club DeltebreL'AmpollaPerellóCamarlesTortosaJesús Punts
1 C.A. ASCO 1145119 31
2 ATLETISME TERRES DE L'EBRE 121283 17
3 TRAIL RUNNING CABRA FEIXET 236510 17