CLASSIFICACIÓ 10K: SÈNIOR MASCULÍ

SELECT nom as sujeto, dni as doc, sexe as sex1, categoria as cate, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=130 AND dni=doc ),0) AS una, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=131 AND dni=doc ),0) AS dos, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=132 AND dni=doc ),0) AS tres, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=133 AND dni=doc ),0) AS quatre, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=134 AND dni=doc ),0) AS cinc, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=135 AND dni=doc ),0) AS sis, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=136 AND dni=doc ),0) AS siet, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=137 AND dni=doc ),0) AS vuit, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=138 AND dni=doc ),0) AS nou, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=139 AND dni=doc ),0) AS deu, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic WHERE idcursa=140 AND dni=doc ),0) AS once, SUM(puntscat) AS punts, SUM(empat) as desempat FROM historic WHERE categoria="SEN M" GROUP BY dni ORDER BY punts DESC, desempat ASC..

* Per a la classificació final puntuen les 7 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).

Pos Nom Sta.
Bàrbara
Deltebre-
S.Jaume
L'AldeaEl PerellóCamarlesJesúsLa GaleraL'AmpollaAmpostaGandesa Total Punts*
1 BASSIYD, MUSTAPHA 103115011510300000 436 436
2 GOMBAU MURRIA, ELISEU 707308573730000 374 374
3 ALBIOL CHERTA, GERARD· 799301039300000 368 368
4 GAIC, ROBERT DAVID· 69700067700000 276 276
5 SABATE SABATE, JAVIER 64620735900000 258 258
6 ALAÑA GASULL, JORDI 8500937900000 257 257
7 ABELLÀ RIBA, ANDREU· 9385000750000 253 -
8 SALES FERRE, LLORENÇ 11500011500000 230 -
9 MARGALEF CABRERA, MIGUEL· 6565075000000 205 205
10 GONZALEZ GILABERT, OCTAVI 000797000000 149 -
11 SOLER SELVA, MARC 000001150000 115 -
12 DOMINI BENAIGES, EDGAR 010300000000 103 -
13 MARTI FUSTE, JORDI 000001030000 103 -
14 GUARNER PIQUET, POL 00000930000 93 -
15 FILELLA VALIENTE, ALBERT 00008500000 85 -
16 ARRUFAT CID, IVAN 00000850000 85 -
17 FERRERES ESPINOSA, CARLOS 00000790000 79 -
18 BUENO GARCIA, FRAN 07900000000 79 -
19 ANDRÉS BILBÉ, ARNAU 07500000000 75 -
20 MARRO BELLOT, CRISTIAN 00007500000 75 -
21 MARCO GARCIAPONS, ROGER 75000000000 75 -
22 MANERO , JOAN 73000000000 73 -
23 FRANCH ALIMBAU, NARCIS 00007100000 71 -
24 MURIA JARDI, JOAN 00000710000 71 -
25 PELEGRIN VALLS, JONATHAN 07100000000 71 -
26 RODRÍGUEZ SEBASTIÀ, ISAAC 71000000000 71 -
27 BELTRAN ESCOFET, ORIOL 00006900000 69 -
28 GONZALEZ ROMERO, ADOLFO 06900000000 69 -
29 PAREDES MARTÍ, SAM 00000690000 69 -
30 CURTO BONET, SERGI 00006800000 68 -
31 GARCIA ORTI, RUBEN 68000000000 68 -
32 CAMACHO MARGALEF, DAVID 06800000000 68 -
33 BOTÍ FRANCÉS, ARNAU 00000680000 68 -
34 ESTRADA SEBASTIA, JOSEP 67000000000 67 -
35 TEBAR ROCA, JOAN ANTONI 06700000000 67 -
36 MURIA JARDÍ, FRANCESC 00000670000 67 -
37 LOPEZ MORENO, YERAY 00006600000 66 -
38 CURTO GARCIN, CARLOS 06600000000 66 -
39 MÀRMOL ARASA, MOISES 66000000000 66 -
40 COCINSCHI, VLAD VIRGIL 00000660000 66 -
41 BONACHERA SIERRA, MIQUEL ÀNGEL 00006500000 65 -
42 LOPEZ MORENO, CRISTIAN 00006400000 64 -
43 TORRES HERNANDEZ, ALAN FERNANDO 06400000000 64 -
44 VILLARES MUÑIZ, MARTÍ-PAU 00006300000 63 -
45 PUCHOL DURÉ, EDGAR 06300000000 63 -
46 ESCRIBA BOVE , ROGER 00006200000 62 -
47 GIMENO PUIGCERVER, MARC 00006100000 61 -
48 CALETRIO NIEBLA, CHRISTIAN 06100000000 61 -
49 MONTEVERDE MAURI, PAU 00006000000 60 -
50 CUARTERO GUZMÁN, ANGEL 00005800000 58 -

* Per a la classificació final puntuen les 7 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).




Amb el suport de:

comunicar incidències sobre les classificacions.
Recorda que per a incidències i/o reclamacions sobre classificacions hi ha un període de 15 dies després de la primera publicació de les classificacions de cada cursa.