CLASSIFICACIÓ 10K: VETERÀ-1 MASCULÍ

* Per a la classificació final puntuen les 9 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 4 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).

Pos Nom L'AmpollaDeltebre
Cursa d'Or
Móra
La Nova
L'AldeaEl PerellóCamarlesJesús
Cursa d'Or
TortosaAmpostaGandesaSt Jaume
Enveja
Cursa d'Or
Total Punts*
1 SOWE, MUSA 115113115103115000000 561 561
2 RODA SALES, DAVID 9395085103000000 376 376
3 MONFORT GARCIA, CARLOS ¯ 8593103093000000 374 374
4 MAÑÉ COSTA, ANTONI 7186757067000000 369 369
5 PAGES DOCE, JORDI 6879717170000000 359 359
6 ULLDEMOLINS TODÓ, ALFONS 738579069000000 306 306
7 CUGAT MULET, JAUME 708307371000000 297 297
8 GAIC, ROBERT DAVID 678070065000000 282 282
9 RAMBLA CASTILLO, OSCAR 647606964000000 273 273
10 SOTA MARTÍ, JORDI 79890075000000 243  
11 NAVARRO BARBERA, JORDI 103105000000000 208  
12 ROGLAN BELTRI, ANGEL ¯ 07467650000000 206  
13 CASTELLVI SALSENCH, JORDI 0880085000000 173  
14 BADIA CORTES, GERARD 7587000000000 162  
15 FABRA CORTÉS, JORDI 0007979000000 158  
16 GOMBAU MURRIA, ELISEU 0073750000000 148  
17 SALES FERRE, LLORENÇ 0135000000000 135  
18 CORONIL FONTANET, PATRICK 0006863000000 131  
19 GARCÍA ROSALES , DAVID 0123000000000 123  
20 FERNANDEZ , NICOLAS 0001150000000 115  
21 ALEMANY SEBASTIA , SAMUEL 099000000000 99  
22 ANIDO SEIJAS, SERGIO 000930000000 93  
23 ESTELLER SUBIRATS, CARLOS 009300000000 93  
24 JAREÑO VALMAÑA, OSCAR 091000000000 91  
25 BERBEGAL MIRANDA, DAVID 090000000000 90  
26 ABELLÀ RIBA, ANDREU 008500000000 85  
27 MAURI BARDI, JORDI 084000000000 84  
28 MARTINEZ CASANOVA, JOAN 082000000000 82  
29 MAGRINYA ANDREU, ALEIX 081000000000 81  
30 GARCIA ALPAÑES, HECTOR 078000000000 78  
31 VALERO SANZ, CARLOS 077000000000 77  
32 HERNANDEZ PERELLO, DAVID 075000000000 75  
33 GARCIA BRAU, CARLOS 000073000000 73  
34 FERNANDEZ FUERTES, ALEX 073000000000 73  
35 PEREZ SANTALIESTRA, XAVIER 072000000000 72  
36 CAMACHO MARGALEF, DAVID 690000000000 69  
37 GONZÁLEZ GUIRAO, ANDRÉS 006900000000 69  
38 GONZALEZ GILABERT, OCTAVI 000068000000 68  
39 GONZALEZ PENTINAT, JOSEP M 006800000000 68  
40 PRADES VIVES, ORIOL 000670000000 67  
41 GISBERT FAVA, LLUIS ANTONI 660000000000 66  
42 RUIZ CULIÁÑEZ, JOSÉ MARIO 000066000000 66  
43 MAÑAS MONAGO, JAUME 000660000000 66  
44 SOLE POYO, JOSEP 006600000000 66  
45 MARQUEZ, LLUÍS 650000000000 65  
46 ARGILAGA ASENS, JOAN 006500000000 65  
47 FABREGAT BENAIGES, JOAN 006400000000 64  
48 MARGALEF CABRERA, MIGUEL 630000000000 63  
49 REOLID BALMAÑA, VÍCTOR 000062000000 62  
50 ALMECIJA IÑIGUEZ, ABELARDO 620000000000 62  

* Per a la classificació final puntuen les 9 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 4 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).




Amb el suport de:


comunicar incidències sobre les classificacions.
Per a incidències i/o reclamacions sobre classificacions hi ha un període de 15 dies després de la primera publicació de les classificacions de cada cursa.