CLASSIFICACIÓ 5K: VETERÀ-2 MASCULÍ

SELECT nom as sujeto, dni as doc, sexe as sex1, categoria as cate, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=220 AND dni=doc ),0) AS una, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=221 AND dni=doc ),0) AS dos, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=222 AND dni=doc ),0) AS tres, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=223 AND dni=doc ),0) AS quatre, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=224 AND dni=doc ),0) AS cinc, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=225 AND dni=doc ),0) AS sis, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=226 AND dni=doc ),0) AS siet, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=227 AND dni=doc ),0) AS vuit, IFNULL((SELECT puntscat FROM historic5 WHERE idcursa=228 AND dni=doc ),0) AS nou, SUM(puntscat) AS punts, SUM(empat) as desempat FROM historic5 WHERE categoria="VE2 M" GROUP BY dni ORDER BY punts DESC, desempat ASC..

* Per a la classificació final puntuen les 6 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).

Pos Nom Sta.
Bàrbara
Deltebre-
S.Jaume
L'AldeaEl PerellóCamarlesJesúsL'AmpollaAmpostaGandesa Total Punts*
1 TORREBLANCA CERVELLÓ, JOSE ANGEL· 93103093115103000 507 507
2 LOPEZ RODRIGUEZ, JUAN FRANCISCO 0750797069000 293 293
3 LEÓN MORA, AUGUSTO LEO 093085850000 263 -
4 SANAHUJA, JOSEP RAMON 1150011500000 230 -
5 VALLESPI DE LA CRUZ, JORDI 1030000115000 218 -
6 SEDIKI AIT SILARBI, HAKIM 00007985000 164 -
7 GUIU BAGÉS, ALBERT 75790000000 154 -
8 CASTELLS CARLES, ALEJANDRO 01150000000 115 -
9 VALENCIA, MANUEL 00010300000 103 -
10 DELGADO ARAGONESES, VÍCTOR 00001030000 103 -
11 MARTINEZ CHUECA, MIGUEL 0000930000 93 -
12 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA 0000093000 93 -
13 VILLAMON DEDO, JACOB 0850000000 85 -
14 TORRES , JORGE 8500000000 85 -
15 PROS FRANQUET, AMADEU 0000079000 79 -
16 FORNÉ CASTELLS, XAVIER 7900000000 79 -
17 JUAN REVERTER, JORDI 0000075000 75 -
18 KNOL, ALEX 0000750000 75 -
19 BORRAS LLOSA, ALBERT 0000073000 73 -
20 CURTO NACHER, ALEX 0000730000 73 -
21 BALAGUE BELTRAN, JOAQUIN 7300000000 73 -
22 MARTI BERTOMEU, KIKO 0000710000 71 -
23 GARCIA LEON, JORDI 0000071000 71 -
24 TAFALLA ANDREU, QUIM 7100000000 71 -
25 VIDIELLA GISBERT, RAUL 0000070000 70 -

* Per a la classificació final puntuen les 6 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).




Amb el suport de:

comunicar incidències sobre les classificacions.
Recorda que per a incidències i/o reclamacions sobre classificacions hi ha un període de 15 dies després de la primera publicació de les classificacions de cada cursa.