CLASSIFICACIÓ 5K: ABSOLUT FEMENÍ

SELECT nom as sujeto, dni as doc, sexe as sex1, categoria as cate, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=220 AND dni=doc ),0) AS una, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=221 AND dni=doc ),0) AS dos, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=222 AND dni=doc ),0) AS tres, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=223 AND dni=doc ),0) AS quatre, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=224 AND dni=doc ),0) AS cinc, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=225 AND dni=doc ),0) AS sis, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=226 AND dni=doc ),0) AS siet, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=227 AND dni=doc ),0) AS vuit, IFNULL((SELECT puntsgen FROM historic5 WHERE idcursa=228 AND dni=doc ),0) AS nou, SUM(puntsgen) AS punts, SUM(empat) as desempat FROM historic5 WHERE sexe="F" GROUP BY dni ORDER BY punts DESC, desempat ASC..

* Per a la classificació final puntuen les 7 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).

Pos Nom Cat.  Sta.
Bàrbara
Deltebre-
S.Jaume
L'AldeaEl PerellóCamarlesJesúsL'AmpollaAmpostaGandesa Total Punts*
1 MARTÍ SOLÉ, RUTH S23 F1151150000000 230 -
2 FUMADÓ PRIMÉ, INGRID SEN F103850000000 188 -
3 CHAVARRIA ALBIOL, NURIA· SEN F93790000000 172 -
4 REBULL DE LA VEGA, ANNA S18 F85750000000 160 -
5 PERANSI SANJUAN, ELENA SEN F79700000000 149 -
6 CASANOVA FUMADÓ, LAURA SEN F73680000000 141 -
7 BONET FRANCH, THAIS· VE1 F71650000000 136 -
8 MELLOR, TRISH MA1 F70660000000 136 -
9 VENTURA MULET, TÀNIA SEN F67640000000 131 -
10 SANZ MURCIA, ESTEFANIA SEN F66630000000 129 -
11 QUERALT MORESO, DOLORS VE2 F64610000000 125 -
12 FANDOS COLOMINES, ESTIBALITZ VE2 F61600000000 121 -
13 BROUGHTON, BETTINA MA2 F60580000000 118 -
14 OBIOL ESPELTA, VALLIVANA VE1 F58550000000 113 -
15 BARÓN VILLALBA, ÀNGELA SEN F01030000000 103 -
16 DÍAZ GÓNGORA , ANGELINA VE1 F0930000000 93 -
17 FORNÉ ARASA, JUDIT S18 F7500000000 75 -
18 BRULL ALBIOL, GINA· SEN F0730000000 73 -
19 BADIA FONT, IMMA· VE2 F0710000000 71 -
20 CASANOVA CALLAU, OLGA SEN F0690000000 69 -
21 ALMEIDA JIMENEZ, MONICA VE2 F6900000000 69 -
22 SALES SOLER, PILAR MA1 F6800000000 68 -
23 COLAS PELAEZ, MONICA VE1 F0670000000 67 -
24 PONCE SANCHEZ, AIDA· SEN F6500000000 65 -
25 VIZCAINO ROMERO, YOLANDA· VE1 F6300000000 63 -
26 CASANOVA ARQUES, GEMMA SEN F0620000000 62 -
27 DRAGO CANES, PAULA VE1 F6200000000 62 -
28 MESTRES PERIS, MARTA SEN F0590000000 59 -
29 GALLEGO CASADÓ, NEUS VE1 F5900000000 59 -
30 PRATS SERRAT, ESTELA VE1 F0570000000 57 -
31 QUADRAT ARASA, ROSA MARIA VE2 F5700000000 57 -
32 BERTOMEU SORRIBES, DEMELSA VE1 F0560000000 56 -

* Per a la classificació final puntuen les 7 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 3 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).




Amb el suport de:

comunicar incidències sobre les classificacions.
Recorda que per a incidències i/o reclamacions sobre classificacions hi ha un període de 15 dies després de la primera publicació de les classificacions de cada cursa.