CLASSIFICACIÓ 5K: ABSOLUT FEMENÍ

* Per a la classificació final puntuen les 9 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 4 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).

Pos Nom Cat.  L'AmpollaDeltebre
Cursa d'Or
Móra
La Nova
L'AldeaEl PerellóCamarlesJesús
Cursa d'Or
TortosaAmpostaGandesaSt Jaume
Enveja
Cursa d'Or
Total Punts*
1 DÍAZ GÓNGORA , ANGELINA VE2 F11512310300000000 341  
2 GILABERT ANTOLÍ, ROSA ¯ MA1 F79958500000000 259  
3 CALVO CODORNIU, NÚRIA VE1 F66897900000000 234  
4 TARRIDA VIOL, ESTER SEN F67866900000000 222  
5 FOSCH SÀNCHEZ , ALBA S18 F103011500000000 218  
6 MONTESÓ RIUS, GEMMA SEN F62777300000000 212  
7 CASACUBERTA FERRÉ, QUERALT S18 F93113000000000 206  
8 HERNANDEZ HERRERO, MARTA MA1 F58786700000000 203  
9 GALVE CURTO, LUCI VE2 F59726500000000 196  
10 TORRES VIDIELLA, ANDREA VE1 F52686100000000 181  
11 CASANOVA CALLAU, OLGA SEN F8590000000000 175  
12 ARQUES LOPEZ, PAULA SEN F65105000000000 170  
13 FUENTES LÓPEZ, TAMARA SEN F50605900000000 169  
14 FORNÉ ARASA, JUDIT S18 F6999000000000 168  
15 MARTINEZ TORREGROSA, OLGA ¯ VE2 F7391000000000 164  
16 SENTÍS BRULL, IRINA VE1 F0877500000000 162  
17 ESTORACH SOL, ALBA ¯ SEN F6888000000000 156  
18 GIMENO CLARAMUNT, CRISTINA VE2 F41575500000000 153  
19 ACCENSI PELLISA, NEREA S23 F0807100000000 151  
20 GABRIEL COMAS, LAIA S23 F0826800000000 150  
21 BUERA ALBALAT, ANDREA SEN F6385000000000 148  
22 MARABELLA COLLADO, LETICIA¯ VE1 F38545600000000 148  
23 PERANSI SANJUAN, ELENA VE1 F6181000000000 142  
24 BROUGHTON, BETTINA MA2 F35495400000000 138  
25 ORTÍN QUERAL, ARIADNA S18 F0736400000000 137  
26 CHAVARRIA ALBIOL, NURIA SEN F0135000000000 135  
27 FERRÉ SÁNCHEZ, PATRICIA SEN F5676000000000 132  
28 QUERAL MOLINÉ, EVELIN VE2 F0656200000000 127  
29 CAPARRÓS GIMÉNEZ, ÀNGELA S18 F5371000000000 124  
30 FRANCH LLASAT, RAQUEL VE1 F5567000000000 122  
31 BOSQUET SABATÉ, GEMMA SEN F5406000000000 114  
32 SANCHO GINER, AINHOA ¯ SEN F5163000000000 114  
33 CHERTA CUCALA, RAQUEL ¯ VE1 F3962000000000 101  
34 HUGUET FERNANDEZ, PAULA SEN F009300000000 93  
35 PALLARÉS BRULL, ALÈXIA S18 F093000000000 93  
36 GABALDA FERRE, LIDIA SEN F084000000000 84  
37 JOAQUIN ROMERO, MARIA SEN F083000000000 83  
38 MARTÍ SERRET, MARGA VE1 F3447000000000 81  
39 ZARAGOZA ARBÓ, MARIONA SEN F079000000000 79  
40 GARCIA GALLARDO, MARCE MA1 F750000000000 75  
41 FRANCH BONET, ROSANA VE2 F075000000000 75  
42 FERNANDEZ ROSIQUE, ANDREA SEN F074000000000 74  
43 BRULL ALBIOL, GINA VE1 F710000000000 71  
44 GALLARDO GÜELL, SÒNIA VE1 F700000000000 70  
45 ASENS VIÑES , JÚLIA S18 F007000000000 70  
46 COLAS PELAEZ, MONICA VE2 F070000000000 70  
47 RULLO ALBACAR, PAULA SEN F069000000000 69  
48 PANISELLO BARBERA, EVA SEN F066000000000 66  
49 LLOPIS, EVA VE1 F640000000000 64  
50 CABALLERO BERTOMEU, ANA SEN F064000000000 64  
51 ALMEIDA JIMENEZ, MONICA VE2 F006300000000 63  
52 TOMAS NAVARRO, BEGONYA VE2 F061000000000 61  
53 SOLE MONLLAO, NURIA VE1 F600000000000 60  
54 BOHIGUES BO, ELISABET VE2 F059000000000 59  
55 PIÑERO JARDI , CARLA SEN F005800000000 58  
56 SANCHEZ HURTADO, CARMEN MA1 F058000000000 58  
57 CIVIT BONET, CARME VE2 F570000000000 57  
58 GONZÁLEZ TEJERO, ANA MA1 F005700000000 57  
59 CARTANYÀ HUESO, ARIADNA SEN F056000000000 56  
60 ALIAU TOMAS, MARTA SEN F055000000000 55  
61 CARTANYA HUESO, ÀUREA SEN F053000000000 53  
62 GUZMAN VENTURA, IRENE VE1 F005300000000 53  
63 SOLÉ LLOMBART, ROMINA SEN F052000000000 52  
64 CERVELLÓ ALABART, ODETTE S18 F005200000000 52  
65 VILLARINO ALTÉS, LAIA S18 F005100000000 51  
66 MIRA MONTES, ANGELA VE2 F050000000000 50  
67 ABELLA CASTELLVÍ, ELVIRA VE1 F005000000000 50  
68 ABRIL NAVARRO, MARIA VE1 F490000000000 49  
69 BELLMUNT IZQUIERDO, NOEMI VE1 F004900000000 49  
70 MATAMOROS, ANA SEN F480000000000 48  
71 ZARRIAS CONCHILLO, VANESSA VE2 F048000000000 48  
72 NAVARRO GÓMEZ, IRENE VE2 F004800000000 48  
73 COTAINA MONTERO, CARME SEN F470000000000 47  
74 HOMEDES PINYOL, NEREA SEN F460000000000 46  
75 LATORRE CASCANTE, ALÍCIA SEN F046000000000 46  
76 CALLAU LLAÓ, BIBIANA SEN F450000000000 45  
77 LOPEZ GUDIÑO, MONTSERRAT SEN F045000000000 45  
78 RICO FLORES , CARMEN YORELIS VE1 F440000000000 44  
79 PEREZ ARQUES, LARA SEN F044000000000 44  
80 IANAU, ANDREA SEN F430000000000 43  
81 TOMÀS SUBIRATS, ALBA S18 F043000000000 43  
82 LLEIXÀ DURAN, GEMMA SEN F420000000000 42  
83 FRANCH PANISELLO, LAIA S18 F042000000000 42  
84 CASTILLO NUÑEZ, ALBA S23 F400000000000 40  
85 FARRÉS SARIÑENA , ANNA SEN F370000000000 37  
86 CURTO FERRÉ, MARTA SEN F360000000000 36  
87 MARGALEF, DUNIA VE1 F330000000000 33  
88 MARTINEZ-OROZCO VIVANCOS, MARTA VE2 F320000000000 32  
89 PALLARÉS GONZALVO, NEUS SEN F310000000000 31  
90 VERGES FORES, YOLANDA VE2 F300000000000 30  
91 LLERENA MARTINEZ, MILA VE1 F290000000000 29  

* Per a la classificació final puntuen les 9 millors curses i s’haurà de participar a un mínim de 4 curses per a puntuar.

F = Finisher (ha fet totes les curses de la temporada).




Amb el suport de:


comunicar incidències sobre les classificacions.
Per a incidències i/o reclamacions sobre classificacions hi ha un període de 15 dies després de la primera publicació de les classificacions de cada cursa.